Açılıyorum - 2 - Demek ki boşalmak çiş yapmak gibi bir şeydi.

O gün yatağa uzandığımda önce saçlarımla oynamaya başladığını daha sonra öpüşmeye başladığımızı hatırlıyorum. Bu defa bende dudaklarına karşılık veriyordum. Ve o ıslak öpücükler kendimi tuhaf hissetmeme neden oluyordu, karşı konulmaz bir güç gibiydi. Ne kadar süre sonra bilmiyorum sırt üstü yatağa uzanmıştım ve o da üzerimdeydi bunu farkettim. İkimizinde kıyafetleri üzerimizdeydi. Ama o an beni heyecanlandıran çok farklı bir şey olmuştu.
Ben sırt üstü uzanmıştım nasıl ne zaman bilmiyorum ama bacaklarım aralanmış o da benim pozisyonumun haline göre sanırım üzerime uzanmıştı. Ve ben bacaklarımın arasında kot pantolonumun üzrinden beri en mahrem yerime doğru baskı uygulayan bir sertlik hissediyordum. O anda hala öpüşüyorduk, o terlemişti ve o sertliği bana bastımaya devam ediyordu. Bu bana çok keyif vermişti. Bir erkeği zevk anlarında görmek, belim açılmıştı ve tenimde elleri sırtıma doğru ilerlemeye çalışıyordu sarılır gibi tüm vücudumu ılık bir rüzgar sarıyordu. Ayıp diye söyledikleri sekse bak dedim içimden bu mudur... O sertlik harikaydı, tenime dokunması harikadıydı, dilime dilinin dokunması çok özeldi.
O anda birden organındaki sertliği kotumdan beri bana daha çok bastırarak öpüşmeyi bıraktı, derin hızlı ve biraz aaahhh der gibi seslerle kollarıyla yatağa destek alıp üst bedenini hava kaldırarak organını bana daha da bastırarak bir kaç saniye geçirdi. Sadece ona bakakaldım Ne oluyor??? Vücudumuza doğru baktığımda göüslerimin ucu o kadar sivrilmişti ki karıncalandığını hissediyordum. Elimle onları bastır ma ihtiyacı hissettim.
Ben göğüs uçlarımı bastırırken o da benim ne yaptığıma bakıyordu. ''Çok güzeler, çok güzelsin'' dedi.
''Neyin varsana ne oldu bir yerin mi ağrıdı'' diye sordum. ''Hayır işte seviştiğimiz için.. bilmiyor musun'' dedi. ''Bilmiyorum nasıl yani'' dedim. ''BOŞALDIM'' dedi. Boşalmak ne demek ki ya diyemedim. Sonra '' Sen biliyorum yeterince zevk alamadın ama kıyafetlerimiz yüzünden, çıkartırsam korkmanı ve yanlış anlamnı istemedim, sana zarar vereceğimi düşünebilirdin dedi'' Sağol dedim ve hiç yorum yapmadım, kıyafetleri çıkarmak kızlığımı bozmak demek olabilir bunu biliyordum... Ve o kotumdan beri hissettiğim sertlik bunu yapardı da o hissettiğim şey kocamandı aklım aklmadı nasıl olacak ki?

Islak ıslak duramayacağım ben eve gitsek olur mu dedi? Demek ki boşalmak çiş yapmak gibi bir şeydi.
:):):)

O gece yatağa yattığımda hep o sertliğin bana verdiği hazzı düşündüm. Elimle geceliğimin üzerinden yumruk yapıp o şekilde bastırıp o tadı almak istedim ama olmadı. Onun gibi olmuyordu.

Şu boşalma konusu da beni baya bir meraklandırmıştı... En kısa zamanda erotik dergilerden alıp öğrenmeye karar verdim ama hiç bir zaman ne alacak cesaretim oldu, ne de aldırmak için birine söylemeye cesaret edebildim...

Bir daha öyle bir ortamda buluşma gibi bir fırsatımız olmadığı için dışarda buluşuyorduk. Cinsellik adına tek yaşayabildiğimiz. Bodymin altından elini belime dolamak, parmaklarını hafifce belimde gezdirmek ve çok uzun olmayan öpüşmelerdi...

Üniveriste sınavına girmiştik ve tercihlerimizin sırası bile aynıydı. Tek duamız aynı üniversiteyi kazanabilmekti. O İşletme kumak istiyordu baba mesleğinden dolayı.

Ve sonuçlar...
Ben Eskişehir Anadolu üniversitesi İşletme kazandım,
O bursa Uludağ Üniversitesi İşletme..

Ayrılıyor muyduk???

Mesafe olarak evet ama özgürlüğümüz daha fazla olacaktı... Bunu o günlerde bilmediğimiz için ikimizde günlerce ağladık...


devam edecek...
açılıyorum - 3 de..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !